23 May 2018

Najwyższe noty od uczestników Akademii AGH Junior

Takimi rzeczami to należy się chwalić!!! Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że nasi pracownicy wraz ze studentami koła naukowego Creative otrzymali najwyższe noty w ankietach od dzieciaków, dla których przygotowali zajęcia w ramach Akademii AGH Junior. Niniejszy fragment maila z działu informacji i promocji AGH jest tego potwierdzeniem:

“nawiązując do naszej krótkiej rozmowy w poniedziałek, chciałam podkreślić, że zajęcia w Akademii AGH Junior przeprowadzone przez pracowników – naukowców z Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej należą do wąskiej grupy najlepszych.

Zarówno zajęcia dla grupy młodszej w semestrze zimowym (Hutnictwo wczoraj i dziś, prowadzące: dr hab. inż. Aneta Łukaszek-Sołek i dr inż. Sylwia Bednarek), jak i dla grupy starszej w semestrze letnim (Programowanie robotów LEGO, prowadzący: dr inż. Piotr Kustra i mgr inż. Daniel Bachniak) były świetnie przemyślane, dopracowane i poprowadzone oraz angażowały dzieci, co jest istotą takich zajęć.

W semestrze letnim wprowadziliśmy ankiety – dzieci zaznaczają w jakim stopniu podobały im się zajęcia. Programowanie robotów LEGO zostało ocenione: 21 x tak (emotikon z uśmiechniętą buzią), 1 x neutralnie.”

Piotrek, Daniel oraz drodzy studenci, najszczersze gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Trzymamy za Was kciuki !!! Gratulacje również dla naszych koleżanek z Katedry Przeróbki Plastycznej, brawo!